Antalya Online Pizza ve Yemek Sipariş Sitesi
Pizza TAT Telefonları - Online Yemek ve Pizza Sipariş Sitesi
PizzaTAT.com - Antalya`nın Online Yemek ve Pizza Sipariş Sitesidir.

Biz Kimiz ?

Müşteri Memnuniyeti
Pizzatat olarak müşteri memnuniyetini sağlamanın Antalya merkez ve tüm semtlerin de marka olmamız için temel unsur olduğunu biliyoruz. Pizza, Fast food,Izgaralar ve diğer Special ler Müşterilerilerimiz bizi mükemmel olarak algılamasını sağlamak, sağlıklı, kaliteli, çok çeşitli yemekler sunmakla mümkün olacağını biliyoruz.

Pizzatat olarak Pizzalar , Makarnalar , Salatalar , Dünya mutfaklarından seçmeler , Ev yemekleri , ızgaralar, kumpir, hamburger, Şinitsel, Sandwich, çeşitlri müşterimizin beyenisine sunmaktayız. Ofis ve işyerlerine de toplu yemek hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Antalya usulü piyaz ve köfte de menümüz de yerini alacaktır.

Müşterilerimizin Pizzatat tarafından sunulan yemeklerin güvenle yemeleri için yapılıştan ve sonrasına kadar titiz bir şekilde yapılmakta, yetişmiş çalışanların olması, üretimde çok titiz bir çalışmanın yürütülmesi alanın dan sunum sırasında hijyene koşulsuz uymak olmazsa olmazlarımızdır. Bütün aşamalarda kalite felsefesi uygulamak temel hedefimizdir.

Misyonumuz
Kalitemizden ödün vermeden , müşterilerimize en uygun hizmeti vermek.

Vizyonumuz
Hizmet sektöründe ve yemek yapımındaki teknolojik gelişmelerden haberdar, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan anlayışımızı Antalya ve çevresine yaymak ve sektörde öncü olmak.

Değerlerimiz
İyi niyetimiz ve damağımıza olan düşkünlüğümüzle , huzurlu güvenli bir ortamı amaç edindik. Kendimizi devamlı geliştirmek ve bu tecrübeyi siz müşterilerimizle paylaşmak en büyük mutluluğumuz olacaktır
Pizzatatı tercih ettiğiniz için tesekkür ederiz