Antalya Online Pizza ve Yemek Sipariş Sitesi
Pizza TAT Telefonları - Online Yemek ve Pizza Sipariş Sitesi
PizzaTAT.com - Antalya`nın Online Yemek ve Pizza Sipariş Sitesidir.

PizzaTAT Gizlilik Sözleşmesi

Bu Gizlilik Sözleşmesi (bundan böyle sözleşme olarak anılacaktır) PizzaTAT.com (bundan böyle Pizzatat olarak anılacaktır) tarafından işletilen www.pizzatat.com ve bünyesinde bulunan diğer internet adreslerinde mal (ürün) alımı veya satışı yapmak üzere bulunan kurumsal veya bireysel üyelik formunu dolduran tüm özel, tüzel kişi ve kurumlar (bundan böyle üye veya üyeler olarak anılacaktır) ile Pizzatat arasında üye kayıt aşamasında yapılmıştır.

Bu sözleşmede; Pizzatat`ın tüm internet sitelerinin gizlilik ilkeleri beyan edilmiştir. Ziyaretçi, üyelik formunu doldurduğunda bu sözleşmeyi okuduğunu, tümünü anlayıp onayladığını tamamen kabul etmiştir. Üyelik formu kanunlara göre reşit olan kişiler tarafından doldurulabilir.


Özlük Bilgileri
Üye, formda doldurulması gerekli alanlar dışındaki alanları doldurmama hakkına sahiptir ve vermiş olduğu bilgilerin tek sorumlusudur. Bu bilgilerin hiçbir şekilde üçüncü kişiler tarafından kullanılmasına izin verilmeyecektir. Pizzatat bu bilgileri reklam, pazarlama, tanıtım yapmak için kullanmayacaktır. Ancak; kişisel bilgileriniz yasal makamların talepleri doğrultusunda, Pizzatat`ın haklarını koruma amaçlı olarak üçüncü kişilerle paylaşılabilir. Bunun dışında; verdiğiniz bilgiler Pizzatat tarafından müşteri profilini belirlemek amaçlı istatistiksel çalışmalar için kullanılabilir. Üyelik işlemleri sonucunda doldurmuş olduğunuz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler formu genel kullanıma açık olmayan veri bankasında toplanmaktadır. Bununla birlikte; ziyaretçi olsanız dahi forumlarda yapacağınız yorumlar, katıldığınız anketler, bilgi edinme sorularının "mülkiyet hakkı" Pizzatat`a aittir.


Özgeçmiş Bilgileri
Pizzatat üyeleri eleman ilanı verebilir ve özgeçmişlerini sisteme ekleyebilirler. Bu bağlamda; başvuru yapan kişilerin özgeçmişleri de Pizzatat veri bankasında toplanmaktadır. Kişinin özgeçmişi aktif durumda ise firmalar aranılan özelliklere sahip olduğu durumlarda kişi ile temasa geçebilir, özgeçmişini görme hakkına sahip olur. Eğer özgeçmiş pasif durumda ise kişi sadece istediği ilanlara başvurabilir ve sadece başvurduğu ilan sahibi özgeçmişi görebilir. Kişinin özgeçmişi sadece üye firmalarca görülebilir. Ancak özgeçmişi oluşturan kişi tarafından istenir ise firma yetkililerince ad, soyad, adres gibi kişisel bilgiler görülemez, sadece kişinin yetkinliklerine ait bilgiler görülebilir.


Güvenlik
Pizzatat üyelerine üyelik bilgilerinin ve kişisel bilgilerin korunması amaçlı kullanıcı adı ve şifresi vermektedir. Üye, sadece kullanıcı adı ve şifresini kullanarak üyelik bilgilerinin ve kişisel bilgilerin girilmesi, değiştirilmesi işlemlerini gerçekleştirebilir. Kullanıcı adının ve şifresinin üçüncü kişilerle paylaşımında tek sorumlu üyedir. Üye bilgilerinin güvenliği için çıkış butonunu kullanarak sistemden ayrılmalıdır ve belirli aralıklarla şifre değiştirme işlemi yapmalıdır. Üye güvenliği Pizzatat tarafından sağlanacaktır. Ancak; üçüncü kişilerin sitenin haklarını kötüye kullanması gibi durumlardan sorumlu değildir. Pizzatat`a ait web sitelerindeki linklerden bağlanmış olduğunuz Pizzatat`a ait olmayan herhangi bir web sitesinin gizlilik ilkeleri ve kullanım koşulları Pizzatat ile aynı olmayabilir. Bu yüzden o siteye ait gizlilik ilkelerini ve kullanım koşullarını okumanız önerilir. Üyenin herhangi bir sebeple üyelik iptali isteğinde bulunması durumunda, bu istek en kısa sürede Pizzatat tarafından gerçekleştirilecektir.


Kullanım ve Güvenlik
Pizzatat internet sitesi üyelere ve ziyaretçilere açık bir sitedir. Ancak; bir üyenin haklarının ihlali (üyelik bilgilerinin, kişisel bilgilerin ve ilanlarının değiştirilmesi, silinmesi vb.), sitede kullanılan yazılım programlarının çalışmasını engelleyici davranışlar, belirlenen üyelik bilgilerinin, kişisel bilgilerin ve ilanların dışında özel yada genel propaganda, reklam amaçlı ilanların verilmesi halinde Pizzatat site kullanımını engelleme hakkına sahiptir.

Pizzatat yayınlamış olduğu bu gizlilik ilkelerini yine aynı sitede yayınlamak koşuluyla değiştirme, yenileme hakkına sahiptir. Bu değiştirme, yenileme 7 gün içinde uygulamaya geçecektir. Değişiklik takibi için üye yayınlanan gizlilik ilkesi'ni takip etmekten sorumludur. Pizzatat`a ait web sitelerine giriş yapan üyeler bu değişiklikleri kabul etmiş sayılır.